IT Administrátor - Microsoft 365

Mediaprint - Kapa Pressegrosso, a.s.

Miesto práce
Stará Vajnorská 9, 831 04 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
2 100 EUR/mesiac13.-ty plat v závislosti od dosiahnutých výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vitaj v našom tíme ako IT administrátor - Microsoft 365!

- Budeš zodpovedný za správu a konfiguráciu Microsoft 365 pre našu spoločnosť.

- Zabezpečíš, aby boli všetky aplikácie a služby v Microsoft 365 aktualizované a fungovali bez problémov.

- Budeš poskytovať technickú podporu pre našich zamestnancov v prípade problémov s Microsoft 365.

- Budeš spolupracovať s ostatnými oddeleniami na riešení technických problémov.

- zabezpečuje prevádzku zverených častí informačných systémov a technológií,

- Poskytneš on-line a on-site podporu používateľom,

- Budeš evidovať, sledovať a eskalovať používateľské požiadavky prostredníctvom zavedených firemných nástrojov,

- V prípade potreby vypracuješ pracovný postup

Očakávame, že máš praktické skúsenosti s:

1. Microsoft Entra ID

  • Spravovanie uživateľov
  • Spravovanie licencií
  • Spravovanie povolených aplikácií (Enterprise applications)
  • MFA, SSPR,
  • Spravovanie roli a právomoci

2. Microsoft Exchange

  • Spravovanie mailboxov, skupín mailboxov, Distribučných zoznamov
  • Zdroje (Resources), Kontakty
  • Kontrola Mail Flow - diagnostika, riešenie problémov
  • Nastavenie právomocí a delegovanie pre mailové schránky a kontá
  • Nastavenie pravidiel pre Mail Flow
  • Všeobecné Bezpečnostné nastavenia pre mailovanie
  • Migrácia mailboxov cez PST súbory

3. Microsoft InTune

  • Správa zariadení - Windows, MacOS, iOS, Android
  • Pre všetky typy - správa updatovania, konfiguračné profily, Compliance politiky, vypúšťanie skriptov na zariadenia vytvorených v PowerShell
  • Conditional Access politiky a správa na všetkých zariadeniach
  • Správa Aplikácií na všetky platformy - App Protection policies, inštalácia aplikácií, updatovanie aplikácií
  • Ochrana koncových staníc - Šifrovanie diskov, Attack Surface Reduction, LAPS

4. Microsoft Defender

  • Správa Incidentov a oznámení (Alerts)
  • Vulnerability manažment
  • Simulácia phishingových kampaní - Attack Simulation Training
  • Odstraňovanie slabín (Weaknesses) cez updatovanie, zmeny cez skripty, inštalácie alebo reinštalácie
  • Správa politík a pravidiel v oblastí Mailovania a Bezpečnosti
  • Monitorovanie a správa Cloud Discovery

5. Microsoft Sentinel

  • Vytváranie Workbookov a Playbookov (Automation) podľa požiadaviek

6. SharePoint

  • Nastavovanie politík na prístup pre zamestnancov podľa práv a požiadaviek Bezpečnosti

7. Teams

  • Spravovanie a nastavovanie politík pre interné teams podľa požiadaviek Bezpečnosti

8. Windows

  • Všeobecná L1 a L2 podpora pre zamestnancov primárne na Windows a Android zariadenia
  • Podpora pre tlačiarne
  • Základné porozumenie práce s napájaním siete

​- práca v stabilnej spoločnosti,
​- pracovný pomer na dobu neurčitú,
​- Multisport karta,
​- príspevok na stravné nad zákonné minimum aj počas dovolenky,
​- 13-ty plat v závislosti od dosiahnutých hospodárskych výsledkov spoločnosti​
- služobný telefón aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft 365 - Pokročilý
Microsoft Windows OS administrácia - Pokročilý
Počítačové siete - Mierne pokročilý
Android - Základy
Mac OS - Základy
Apple iOS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- samostatný prístup
- zodpovednosť
- iniciatíva a otvorenosť
- dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť osvojiť si nové koncepty a technológie
- kreatívny prístup k riešeniu problémov

- analytické myslenie

Sme najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa predajom a distribúciou tlače. Viac sa o nás dozviete tu:

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4795542  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac