Projektový manažér v Prahe

Mediaplanet Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Praha 1, Praha
Termín nástupu
05.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + variabil

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výsledkom práce projektového manažéra je celoslovenská crossmediálna kampaň (print + web) na báze obsahového marketigu. Ak chceš aj ty byť súčasťou Mediaplanet, mala by ťa baviť obchodná komunikácia a tvorivosť. Hľadáme človeka, ktorý vie svoj nápad predať!

Samostatnosť - tvoj projekt je tvoje dielo. To, ako bude vyzerať a to, kto bude jeho súčasťou, je na tebe!
Kolektív - v Mediaplanet sme mladí a baví nás, čo robíme. Nestane sa ti, že by ti niekto nepomohol alebo že by tvoj nápad zapadol prachom. Afterworky, Q parties, Sales schools, dobrá nálada.
Sme medzinárodná firma - prichádzajú k nám ľudia z celého Mediaplanet sveta a ty môžeš ísť za nimi!

Ak si myslíš, že by sme ťa mali vidieť a dať ti šancu, pošli nám svoj životopis spolu s motivačným listom a fotografiou na [email protected]. Mail bez motivačného listu putuje rovno do koša - a to je to, kde nechceš byť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

masmédiá, marketing, manažment, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, optimizmus a cieľavedomosť by mali tvoriť základ tvojej povahy. A keď vieš celý tento text voľne prerozprávať aj v angličtine, si na dobrej ceste k nám!

Mediaplanet je medzinárodná spoločnosť, ktorá pripravuje tématické kampane pomocou multimediálnych platforiem prostredníctvom tzv. content marketingu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2237392  Dátum zverejnenia: 10.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix + variabil