Campaign manager

Mediaplanet Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Staré mesto, Bratislava
Termín nástupu
20.04.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka s vynikajúcimi obchodnými a organizačnými schopnosťami. Práca projektového manažéra pozostáva prevažne z obchodných činností (telefonovanie s klientmi, obchodné stretnutia) a z projektového manažmentu (tvorba konceptu, koordinácia žurnalistov, grafika a web dizajnéra)

Plná samostatnosť. Každú kampaň si projektový manažér riadi sám.
Dodatočné finančné a nefinančné benefity.
Komunikácia s odborníkmi a známymi osobnosťami z rôznych zaujímavých oblastí.
Kolektív - v Mediaplanet sme mladí a baví nás, čo robíme. Nestane sa ti, že by ti niekto nepomohol alebo že by tvoj nápad zapadol prachom. Afterworky, Q parties, Sales schools, dobrá nálada.
Sme medzinárodná firma - prichádzajú k nám ľudia z celého Mediaplanet sveta a ty môžeš ísť za nimi!
Najlepšia škola biznisu na svete!

Ak ťa ponuka zaujala pošli nám svoj životopis, motivačný list a foto na mail [email protected]. V motivačnom liste, prosím, uveď, prečo sa práve ty hodíš na pozíciu projektového manažéra v spoločnosti Mediaplanet.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V Mediaplanet ťa radi privítame, keď dokážeš svoju kreativitu pretaviť do úspešných obchodov. Mal by si byť človek, ktorého neskolí prvý neúspech. Tvoje zanietenie by ťa malo poháňať za cieľom, ktorému veríš - ak túto vlastnosť nemáš, určite si klikni niekam inam :). Komunikatívnosť, optimizmus a cieľavedomosť by mali tvoriť základ tvojej povahy. A keď vieš celý tento text voľne prerozprávať aj v angličtine, si na dobrej ceste k nám!

Mediaplanet je medzinárodná spoločnosť, ktorá pripravuje tématické kampane pomocou multimediálnych platforiem prostredníctvom tzv. content marketingu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1647393  Dátum zverejnenia: 13.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix + variabilná zložka