Anketár pre prieskum trhu a marketingu

MEDIAN SK, s.r.o.

Kremnická 6, Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Anketár získava informácie od občanov SR, ktoré zapisuje do pripravených dotazníkov. Dotazníky môžu byť v papierovej alebo elektronickej podobe ( pre elektronický dotazník je potrebné mať notebook). Dotazníky sú po celý rok posielane elektronicky alebo poštou, podľa zvolenej metódy opytovania.

Flexibilný pracovný čas
Možnosť bezplatného zapožičania notebookov/tabletov

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Zodpovedný prístup k práci
Samostatnosť
Precíznosť

Spoločnosť MEDIAN SK, s.r.o. patrí k popredným spoločnostiam v oblasti prieskumu trhu, médií a verejnej mienky. Okrem toho vyvíja rôzne analytické a plánovacie softvéry pre dôležitých klientov v oblasti reklamného priemyslu, bankovníctva, producentov potravín a spotrebného tovaru.
Ide o nadnárodnú spoločnosť, ktorej materská spoločnosť sídli v Prahe. Okrem činnosťí súvisiacich s priskumom trhu, prípadne vývojom softvérov sa spoločnosť MEDIAN SK zaoberá aj vývojom nových technológii ako takých. Jednou z nich je napríklad exkluzívny projekt adMeter (crossmediálne meranie), ktoré je na rozhraní prieskumu, marketingu, softvéru a elektrotechniky. Viac info na stránke www.median.sk
ID: 2525620  Dátum zverejnenia: 20.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou