Programátor C#

MEDIAN SK, s.r.o.

Miesto práce
Praha 9, alebo Bratislava (podľa dohody), Bratislava, Praha
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Senior vývojár v C# v tímu praktikujúcom SCRUM:
- Práca na vývoji projektu nového komplexného SW pre zber a spracovanie dát
- Predpokladáme uplatnenie v oblasti vývoja, analýzy (aplikačného návrhu) a tvorby užívateľského rozhrania

- Práca v malom a mladom kolektíve praktikujúcom SCRUM
- Priestor pre vlastnú kreativitu a rozvoj
- Možnosť čiastočnej práce z domu (po zapracovaní)
- Dlhodobú perspektívu a zázemie stabilnej spoločnosti

Svoje životopisy zasielajte na adresu MEDIAN, s.r.o., Národních hrdinů 73, 190 12 Praha 9, alebo e-mailom: [email protected], tel. 225 301 123.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do troch týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola v prvom kole
výberového konania daná prednosť inému kandidátovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požadujeme:
- Schopnosť analytického myslenia a tímovej spolupráce
- Dobré komunikačné schopnosti (slovom i písmom)
- Znalosť OOP a návrhových vzorov
- Znalosť .NET (C#, Visual Studio)
- Znalosť relačných databáz (návrh, správa - hlavne MS SQL)
- Minimálne 3 roky v programovaní C#
- Minimálne pasívna znalosť angličtiny
- Ochotu stále sa učiť
- Spoľahlivosť

Uvítame:
- Skúsenosti s ORM nástrojmi (NHibernate, Entity Framework)
- Skúsenosti s praktikovaním TDD
- Skúsenosti s WPF, WCF
- Skúsenosti s nástrojmi ako je SVN, Jira, práca s Wiki, R#, MS Build alebo Ant
- Zručnosti v oblasti user experience design a grafiky

Spoločnosť MEDIAN SK, s.r.o. patrí k popredným spoločnostiam v oblasti prieskumu trhu, médií a verejnej mienky. Okrem toho vyvíja rôzne analytické a plánovacie softvéry pre dôležitých klientov v oblasti reklamného priemyslu, bankovníctva, producentov potravín a spotrebného tovaru.
Ide o nadnárodnú spoločnosť, ktorej materská spoločnosť sídli v Prahe. Okrem činnosťí súvisiacich s priskumom trhu, prípadne vývojom softvérov sa spoločnosť MEDIAN SK zaoberá aj vývojom nových technológii ako takých. Jednou z nich je napríklad exkluzívny projekt adMeter (crossmediálne meranie), ktoré je na rozhraní prieskumu, marketingu, softvéru a elektrotechniky. Viac info na stránke www.median.sk
ID: 2214085  Dátum zverejnenia: 7.8.2015