Nástrojový mechanik (m/ž/iné) na techniky strihania / dierovania a tvarovania - Bavorsko, Nemecko

Medialink Communications Consult s.r.o.

Miesto práce
Am Hummelsberg 6, 96237 Ebersdorf bei Coburg, Nemecko
Termín nástupu
ihned
3 400 EUR/mesiacHrubá mesačná mzda: cca 3 400 € za 170 hodín/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Ebersdorf a Rödental - 30 dní dovolenky – na trvalý pracovný pomer – miesto práce je v továrni

Pracujte s nami na mobilite budúcnosti.

Skupinu Martin Gruppe tvorí spolu 750 zamestnancov v štyroch továrňach. Kovospracujúca spoločnosť Martin Metallverarbeitung GmbH v obci Ebersdorf pri Coburgu a meste Rödental zamestnáva 330 pracovníkov a je tak najväčším podnikom v našej skupine.

Sme odborníci na tvarovanie kovu v oblasti autopriemyslu. Naše diely, ktoré sme prerezali, pretvarovali alebo zvarili, prípadne spojili nitami, nájdete v mnohých autách všetkých druhov pohonov, ktoré už poznáte. Ste zvedaví, ktoré sú to autá? – Tak ste potom u nás správne.

Na posilnenie nášho tímu hľadáme s nástupom ihneď

nástrojového mechanika (m/ž/iné) na techniky strihania/dierovania a tvarovania.

Čo budete u nás robiť ako nástrojoví mechanici (m/ž/iné)

  • Samostatný výkon údržby, opráv a repasu, ako aj zmeny na vyvinutých a vyhotovených nástrojoch.
  • Diagnostika chýb, analýza príčin porúch a nefunkčnosti nástrojov a ich odstránenie.
  • Vyžiadanie si náhradných dielov a ich zabudovanie.
  • Zhotovenie nástrojov podľa technických konštrukčných výkresov.
  • Zabezpečenie funkčnosti a prevádzkyschopnosti nástrojov pri dodržaní termínov a predpísanej kvality.

Čo prinesiete so sebou

  • Ukončené vzdelanie mechanika, mechatronika, a pod.
  • Pracovné skúsenosti s technikami na dierovanie, rezanie a tvarovanie, ako aj s údržbou a opravou vyvinutých a vyhotovených nástrojov sú nevyhnutné.
  • Schopnosť samostatne pracovať.
  • Remeselnícku zručnosť.
  • Ochotu pracovať na 3 zmeny.
  • Dobré znalosti nemčiny alebo angličtiny.

Čo vás u nás očakáva

  • Cielené ďalšie vzdelávanie pre vašu individuálnu kariérnu dráhu.
  • Coaching, workshopy a semináre zamerané na pracovný a osobný rast.
  • 30 dní ročnej dovolenky.
  • Pravidelné akcie zamestnancov a výlety pre silný tím.
  • Mimoriadne odmeny a ďalšie finančné benefity ako 13. alebo 14. plat plus mesačné odmeny a zľavy pre zamestnancov.
  • Príspevok zamestnávateľa na podnikové doplnkové dôchodkové sporenie a sporenie zamestnancov.
  • Príspevok zamestnávateľa na lízing na bicykel a E-bike.
  • Občerstvenie, maškrty a ovocný košík zdarma.

Mzdové podmienky (brutto):

  • Hrubá mesačná mzda: cca 3 400 € za 170 hodín/mesiac

Tešíme sa na vás!

Informácie o výberovom konaní

Máte záujem?

Svoju prihlášku s vypovedajúcimi podkladmi – dôležité: prosíme v nemeckom alebo anglickom jazyku – pošlite, prosím, na:

Martin Metallverarbeitung GmbH
Am Hummelsberg 6
96237 Ebersdorf

E-mail:[email protected]
Telefón: +49 9562 94 02-0

www.martin-metall.de

Uchádzať sa na stránkach zamestnávateľa:

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ukončené vzdelanie mechanika, mechatronika, a pod.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Provoz německojazyčného portálu o České republice. Zajišťujeme tvorbu a optimalizaci www stránek pro německojazyčné weby, internetový marketing v německojazyčném internetu nebo mediální zastupování a poradenství.

Kontakt

Kontaktná osoba: Niels Köhler
E-mail: poslať životopis
ID: 4814556  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 400 EUR/mesiac