Agent zákazníckeho servisu so skúsenosťami

MediaCall s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
960 EUR/mesiac960€ brutto Finálna úroveň mzdy nie je obmedzená, závisí od projektu a úväzku 8, 6 alebo 4 hodiny denne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujete v poisťovacom sektore alebo callcentre a aktívne predávate minimálne pol roka?

Chcete byť spokojní finančne a posunúť sa kariérne o kúsok vyššie?

Máte alebo uvažujeteocertifikáciiSLASPO – v kategórii životné a neživotné občianske zaistenie?

Ak ste sa v tom našli, tak táto ponuka je Vám ušitá na mieru!

O čo sa jedná?

  • Pracujte s nami na jednom z našich nových V.I.P projektov, na ktorých Vám ponúkame veľmi výhodné finančné podmienky
  • Oslovujete iba klientov, ktorí sami prejavili záujem o kontakt, vo svete známych poisťovní s ponukou poistenia pre klientov za zvýhodnených podmienok (a to nielen cenovo).
  • Snažíte sa klientovi podať pomocnú ruku a pomôcť mu ušetriť nemalé peniaze

Práce máme skutočne dosť, a za to Vám ponúkame:

  • Úplne flexibilný pracovný čas
  • Možnosť až 100% homeoffice (je potrebné mať PC, slúchadlá s mikrofónom a stabilný internet)
  • Nadštandardná možnosť zárobku – nezačínate od nuly, ale budete zaradení rovno do najvyššej platovej kategórie u nás (fixný základ + benefity za predaj + motivačný systém)
  • Možnosť certifikácie SLASPO (ktorú Vám preplatíme, a pomôžeme s prípravou na ňu)
  • Istotu práce v stabilnej spoločnosti, stravné lístky, multisport karta, systém cafeterie, kariérny rast a oveľa viac…

…nie je na čo čakať zarobte si viac než v súčasnej práci! Počet miest je obmedzený.

Stačí zaslať CV a ďalej Vás budeme už kontaktovať ohľadom podrobností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

operátor callcentra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti telekomunikácií, kuriérnych služieb, importu a exportu. Profesionálne TOP Call centrum - služby pre významných zadávateľov, profesionálny prístup a kvalita odvádzanej práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4794211  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac