Obchodník / Projektový Manažer na HPP

MEDIA TRADING CZ s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost (sídlící na okraji Prahy) působící v oblasti vývoje, výroby distribuce a instalace audio/video systémů a řídících systémů nejvyšší kvality, zaměřená na specifickou klientelu, hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodník pro Slovensko/ Projektový Manažer na HPP s kanceláří v Bratislavě

Náplň činnosti:

Úzká spolupráce s mateřskou firmou v Praze
Spolupráce s kolegy napříč firmou
Příprava obchodních nabídek
Dokonalé vyřizování požadavků firemních zákazníků
Návštěvy klientů za účelem nabídky špičkových řešení
Vedení jednotlivých zakázek jako Projektový manažer od počátku do konce
Aktivní sebevzdělávání prostřednictvím firmou zajištěných seminářů a školení
Pravidelný reporting, související administrativa

Požadujeme:

Zkušenost z prodeje služeb (poradenství)
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Komunikativní osobnost
Reprezentativní vystupování
Nadstandardní prezentační dovednosti
Znalost EZS a LAN problematiky velmi vítána
Bezpodmínečnou nutností je samostatnost
Cílevědomost, zodpovědnost, sebemotivace
Ochota učit se novým věcem a pracovat na sobě
AJ výhodou
Nabízíme:

Smlouvu na HPP
Finanční ohodnocení (základní plat+provize)
Provizní systém finanční participace na získaných a realizovaných zakázkách
Až 5 týdnů dovolené
Vzdělávání a trénink
Příjemný a ochotný tým spolupracovníků
Částečný homeoffice
Možnost využití služebního automobilu
Notebook a telefon k výkonu práce
Zázemí, stabilitu a jistotu
K dispozici kancelář a showroom v Bratislavě a showroom v Praze

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2725255  Dátum zverejnenia: 14.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.