Account manager

MEDIA/ST, s.r.o.

Moyzesova, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac+ Odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do obchodného tímu v oblasti online sféry hľadáme šikovného obchodníka/obchodníčku s proaktívnym prístupom a flexibilným myslením. Ak máš obchodný talent, výborné komunikačné schopnosti a hľadáš riešenia, nie výhovorky, v tejto práci sa určite nájdeš!

Čo budeš mať na starosti?

• Aktívne vyhľadávať a oslovovať nových klientov
• Plánovať obchodné stretnutia a prezentovať reklamné produkty (bannery, PR články, komunikačné kampane…)
• Zabezpečovať prípravu podkladov ku reklamným kampaniam
• Vypracovávať obchodné ponuky a objednávky
• Prezentovať výsledky kampaní klientom
• Budovať a rozvíjať dlhodobé obchodné vzťahy s klientmi

  • Pracujete v spoločnosti so silným menom a 28 ročnou tradíciou v ČR a SR, ktorá sa môže pochváliť dlhodobou stabilitou a kvalitou
  • Máte možnosť flexibilnej pracovnej doby, takže si môžete prispôsobiť svoj harmonogram práce podľa potrieb
  • Ak preferujete prácu z pohodlia domova, máte možnosť Home office
  • Získavate odmenu od 1 600,-€ + odmeny, ktoré sa môžu zvýšiť v závislosti od výkonu a úspechov
  • Okrem toho ponúkame široké spektrum ďalších benefitov, ako napríklad zdravotné poistenie, príspevok na stravovanie, príspevok na kultúru a podobne
  • Takisto sa môžete tešiť na príjemné a priateľské pracovné prostredie, kde sa budete cítiť ako doma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Reklama, online media, print, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

IBM Lotus Notes - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- samostatnosť
- systematická práca
- cieľavedomosť

Vydavateľstvo s viac ako 28-ročnou pôsobnosťou a stabilnou pozíciou na trhu ponúka mimoriadne pestré portfólio magazínov, online portálov a nových mobilných aplikácií, ktoré sú čitateľsky atraktívne pre širokú verejnosť, ako aj pre odborníkov z rozličných oblastí priemyslu a kultúrnospoločenskej sféry.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4776798  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac