Logo Media and Digital Services a.s.

Hľadáme skúseného PPC špecialistu/ Performance manažéra

Media and Digital Services a.s.

Digital Park I, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 750 EUR/mesiacvýška mesačného platu sa bude odvíjať od tvojich skúseností + dodatočné odmeňovania podľa tvojich výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného PPC špecialistu / Performance manažéra, ktorý rozumie dátam, vie samostatne navrhnúť stratégiu digitálnych kampaní a ich optimalizáciou dosiahnuť požadované výsledky. Hľadáme tímového hráča, ktorý je komunikatívny a svoje návrhy vie vysvetliť laikom aj profesionálom.

Tvojou primárnou náplňou práce bude:

  • podieľať sa na tvorbe celkovej digitálnej stratégii klienta
  • plánovať, nastavovať a optimalizovať PPC kampane v platformách Meta, Google Ads + samostatne pracovať v GA4, GTM, Looker Studio (znalosti navyše sú výhodou)
  • analyzovať výsledky kampaní, navrhovať ďalšie odporúčania a samozrejme dosahovať zadané KPI´s
  • denná práca s Microsoft Excelom a PowerPointom
  • prezentovať výsledky písmom aj slovom

Ďalej sa budeš podieľať na:

  • vzdelávaní - svojom vlastnom, aj na inšpirovaní kolegov na interných platformách
  • rozvoji interných produktov

  • firemný mobil s paušálom a firemný notebook
  • rôzne benefity (narodeninové voľno, sick days, Multisport karta, pravidelné teambuildingy, odborné konferencie a rozvojové workshopy, príspevky na vzdelávanie a kultúru...)
  • získaš komplexný pohľad nielen na online marketing, ale aj iné media typy a budeš mať možnosť pracovať aj s našou novou kreatívnou agentúrou
  • pracovať budeš pre top klientov na trhu - Poštová banka, 365.Banka, Prima banka, J&T Banka, Dr.Max, Dôvera, 1day.sk a mnoho ďalších
  • dobrý tím so zmyslom pre humor

A v neposlednom rade - u nás podporujeme talenty. Ukáž nám v čom si dobrý a my ti dáme priestor na realizáciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Budeme od teba požadovať:​

  • minimálne 2-ročné skúsenosti s komplexnou správou PPC kampaní
  • dobrý time management a strategické myslenie
  • schopnosť čítať dáta
  • prehľad v novinkách na trhu
  • chuť rozvíjať interné produkty a automatizáciu procesov
  • myslieť out of box

MDS je druhou najväčšou mediálnou agentúrou na trhu. Spájame know-how odborníkov s viac ako 10-ročnými skúsenosťami a pre našich klientov zastrešujeme stratégie, plánovanie a nákup všetkých média typov.

Sme silní v dátach a digitále, kde realizujeme komplexné služby brandových a výkonnostných kampaní, vrátane SEO a analytiky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4784740  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac