Verejný zdravotník na zastupovanie počas materskej dovolenky (min. 1 rok)

MEDI RELAX M+M s.r.o.

Miesto práce
Prepoštská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
02.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preventívny pracovno-lekársky dohľad nad prácou a pracovným prostredím zamestnancov klienta,
- hygienický prieskum pracoviska klienta – vstupný audit,
- analýza práce a pracovného prostredia,
- identifikácia nebezpečenstiev v pracovnom prostredí vrátane návrhu opatrení na ochranu zdravia zamestnancov
- kategorizácia pracovných činností z hľadiska zdravotných rizík
- vypracovanie posudkov o riziku, spolupráca na vypracovávaní prevádzkových poriadkov
- zabezpečovanie dohľadu nad zdravím zamestnancov z hľadiska optimalizácie ich zdravotného potenciálu vo vzťahu k práci,
- vypracovanie podkladov na optimálne riešenia pracovného zaradenia zamestnancov z hľadiska možných zdravotných rizík a požadovaného pracovného výkonu,
- dohľad nad:
zdravými pracovnými podmienkami na pracovisku,
ďalšími činnosťami zameranými na ochranu a podporu zdravia zamestnancov.

Životopisy zasielajte na e-mail spoločnosti [email protected] po ich vyhodnotení Vás budeme kontaktovať a dohodneme osobné stretnutie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Verejné zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Cestovanie v rámci Slovenskej republiky, spolupráca s tímom lekárov PZS, znalosť platnej legislatívy, komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, aktívny prístup k práci, práca v tíme.

Spoločnosť MEDI RELAX M+M s.r.o. poskytuje pracovnú zdravotnú službu v rámci celého Slovenska. Hlavným programom spoločnosti je Pracovná zdravotná služba, Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci, lekárske preventívne prehliadky pre zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2758399  Dátum zverejnenia: 10.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou