Lekár Pediater

Medi Line s.r.o.

Miesto práce
Okružná 2474/135, 96001 Zvolen, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v príslušnom odbore

– zaujímavé finančné ohodnotenie
– príjemné pracovné prostredie
– systém zamestnaneckých výhod a benefitov
– možnosť ubytovania
– možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- služobný automobil
- notebook
- mobilný telefón

Obsadzovaná pozícia je vhodná aj pre čerstvo atestovaného lekára, súčasný lekár - vynikajúci odborník s dlhoročnou praxou je ochotný pomôcť pri štarte v prípade potreby aj každodennou prítomnosťou na ambulancii aj po dobu viacerých mesiacov. Tiež je ochotný zastrešiť ambulancia z hľadiska dorasteneckej atestácie dovtedy, kým si nový lekár atestáciu neurobí... Ambulancia sa nachádza v strede sídliska, je to stabilný, silný subjekt s +/- 1200 poistencami v obvode. Na ambulancii už 7 rokov pôsobí zdravotná sestra, ktorá ostáva aj naďalej v zamestnaneckom pomere. Do budúcna je možné ambulanciu odstúpiť. Okrem nadštandardného platu ponúkame ubytovanie, v prípade záujmu služobný automobil, notebook aj mobilný telefón.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo - pediatria

špecializácia v odbore pediatria
- vysoká odbornosť
- pro-klientský prístup
- samostatnosť
- zodpovednosť
- ústretovosť
- príjemné vystupovanie

Medi Line je spoločnosť prevádzkujúca zdravotné stredisko na sídlisku Zlatý Potok vo Zvolene, v stredisku sa nachádzajú 4 ambulancie a 1 lekáreň.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1581090  Dátum zverejnenia: 8.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na osobnom pohovore