Logo MEDEKO CAST s.r.o.

Merací technik

MEDEKO CAST s.r.o.

Miesto práce
Považské Podhradie, Považská Bystrica-Považské Podhradie
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac- 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • HĽADÁME KOLEGU DO NAŠEJ NOVEJ VÝROBNEJ HALY !
  • zodpovedá za zabezpečenie a vykonávanie kvalitatívnej, kvantitatívnej medzioperačnej
a výstupnej kontroly výrobkov ,
  • obsluha 3D meracieho zariadenia Zeiss (Contura G2), vykonávanie
meraní na bežných meracích zariadeniach napr. profilprojektor, výškomer, drsnomer,
dutinomery a pod.
  • aktívne spolupracuje na overovaní prvých vzoriek a overovaní
sériovej výroby
  • doplňujúca info: IDE O PRÁCU NA DVE ZMENY (6.00 - 14.00, 10.00 -
18.00)

  • 13. a 14. plat
  • možnosť ďalšieho vzdelávania
  • možnosť štúdia cudzích jazykov
  • benefity na šport a regeneráciu

V životopise žiadame uviesť súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov pre účely evidencie uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, metrológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kontrolór kvality, merací technik

Počet rokov praxe

1

  • Prax na odd. kvality v strojárskej firme podmienkou
  • Prax (prípadná znalosť programovania ) v práci na 3D
meracích zariadeniach výhodou
  • Zmysel pre detail a systematickú prácu

MEDEKO Cast s.r.o. je slovenská rodinná firma s príjemnou pracovnou atmosférou s takmer 250 zamestnanci a zákazníkmi po celom svete. Vyrábame zliatiny z farebných kovov, spájky, polotovary a hotové odliatky, vrátane ich opracovania s najmodernejšími technológiami.
Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať, neboja sa výziev a vedia pracovať samostatne.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Magdaléna Martišková
Tel.: 042/445 94 25, 0917 146 595
E-mail: poslať životopis
ID: 4797932  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac