Vedúci výroby na stredisku trieskového obrábania

MEDEKO CAST s.r.o.

Miesto práce
Orlové 255, Považská Bystrica-Orlové
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiac+ 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník organizuje, riadi a kontroluje výrobu centra trieskového obrábania. Je zodpovedný za plnenie výrobného plánu, efektívne využívanie všetkých zdrojov (ľudských, materiálových, strojných kapacít atď.), znižovanie prestojov a plytvania. Je zodpovedný za systematické zvyšovanie produktivity a efektivity výroby centra trieskového opracovania.

Náplň práce:
  • Plánuje, organizuje, riadi a kontroluje všetky výrobné činnosti, aby vyrábané produkty dosahovali stanovené požiadavky kvality
  • Zodpovedá za dodržiavanie technologických, pracovných a kontrolných postupov, ich vyhodnocovanie a navrhovanie zlepšení
  • Spolupracuje pri tvorbe výrobných plánov a ich vyhodnotenia
  • Koordinácia zmien ( materiálové zdroje, strojové využitie, ľudské zdroje)
  • Zodpovedá za bezproblémovú prevádzku informačného systému a aktívne využívanie
  • Zodpovedá za prevádzku technických zariadení a ich údržbu
  • Zodpovedá za kontrolu udržiavania poriadku na svojom pracovisku, sklade a vonkajších priestorov
  • Príjem, kontrola vstupného materiálu a evidencia v informačnom systéme

  • 13. a 14. plat po splnení interných pravidiel
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania
  • Využívanie wellness služieb v kúpeľoch Nimnica
  • Príspevok na stravovanie a pitný režim
  • Účasť na firemných akciách

Oslovovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Schopnosť riadiť a viesť tím podriadených
  • Skúsenosť s najnovšími poznatkami riadenia výroby
  • Analytické myslenie
  • Dobrá tímová spolupráca
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Schopnosť a ochota učiť sa nové veci
  • Proaktívny prístup a podpora nových nápadov
  • Zodpovedná, systematická práca, so striktným dodržiavaním daných postupov a predpisov
  • Ochota pracovať nad rámec povinností v prípade potreby

MEDEKO Cast s.r.o. je slovenská rodinná firma s príjemnou pracovnou atmosférou s takmer 250 zamestnanci a zákazníkmi po celom svete. Vyrábame zliatiny z farebných kovov, spájky, polotovary a hotové odliatky, vrátane ich opracovania s najmodernejšími technológiami.
Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať, neboja sa výziev a vedia pracovať samostatne.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Magdaléna Martišková
Tel.: 042/445 94 25, 0917 146 595
E-mail: poslať životopis
ID: 4767023  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac