Samostatný účtovník

MEDEKO CAST s.r.o.

Miesto práce
Orlové 255, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie účtovnej agendy (podvojné účtovníctvo) úplne, preukazným spôsobom a správne v súlade a podľa podmienok zákona č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve v znení neskorších predpisov a opatrení vydaných na jeho vykonanie alebo s ním súvisiacich a v zmysle iných všeobecne záväzných predpisov,
  • spracovávanie, vyhotovovanie a odosielanie na príslušné úrady najmä:
• priznania k dani z príjmov právnických osôb
• priznaní k dani z pridanej hodnoty, kontrolného výkazu k dani z pridanej hodnoty
• priznania k dani z motorových vozidiel
• účtovnej závierky (súvahy, výkazu ziskov a strát a prílohy tvoriacej súčasť účtovnej závierky)
• ďalších priznaní a výkazov vyplývajúcich z platnej legislatívy
  • vedenie odpisového plánu

  • možnosť odborného a jazykového vzdelávania
  • 13. a 14-ty plat
  • wellnes služby, firemné akcie

V žiadosti prosíme uvádzať súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

  • znalosť účtovnej a daňovej legislatívy, jej aplikácia v praxi, znalosť mzdovej legislatívy výhodou
  • zodpovednosť, samostatnosť
  • systematický prístup k práci

MEDEKO Cast s.r.o. je slovenská rodinná firma s príjemnou pracovnou atmosférou s takmer 250 zamestnanci a zákazníkmi po celom svete. Vyrábame zliatiny z farebných kovov, spájky, polotovary a hotové odliatky, vrátane ich opracovania s najmodernejšími technológiami.
Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať, neboja sa výziev a vedia pracovať samostatne.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Magdaléna Martišková
Tel.: 042/445 94 25, 0917 146 595
E-mail: poslať životopis
ID: 3109011  Dátum zverejnenia: 13.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou