Operátor výroby

MEDEKO CAST s.r.o.

Miesto práce
Orlové 255, 017 01 Považská Bystrica-Orlové
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca vo výrobe na zlievarni (pomocník taviča, pieskovanie, rezanie, brúsenie)
  • trojzmenná prevádzka

  • práca priamo v Považskej Bystrici v stabilnej slovenskej firme
  • nadštandartné príplatky za prácu cez víkend
  • nástupný bonus 400 €
  • 13. a 14. plat
  • Príspevok na stravovanie a pitný režim
  • Využívanie wellness služieb
  • Množstvo firemných akcií

Životopis a motivačný list so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte e-mailovú adresu personálneho oddelenia uvedenú v Kontaktoch. Prípadne osobne v po-pia od 7.30 do 15.30.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Manuálna zručnosť
  • Spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť
  • Ochota pracovať nad rámec povinností

MEDEKO Cast s.r.o. je slovenská rodinná firma s príjemnou pracovnou atmosférou s takmer 250 zamestnanci a zákazníkmi po celom svete. Vyrábame zliatiny z farebných kovov, spájky, polotovary a hotové odliatky, vrátane ich opracovania s najmodernejšími technológiami.
Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať, neboja sa výziev a vedia pracovať samostatne.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Magdaléna Martišková
Tel.: 042/445 94 25, 0917 146 595
E-mail: poslať životopis
ID: 1847110  Dátum zverejnenia: 4.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900