Operátor CNC stroja

MEDEKO CAST s.r.o.

Orlové 255, 017 01 Považská Bystrica, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluhuje CNC stroje podľa návodu na obsluhu a bezpečnostných predpisov v trojzmennej alebo v nepretržitej prevádzke
• opracováva diely na CNC strojoch podľa zadaného programu, technologického postupu, platnej výkresovej dokumentácie a pracovného príkazu
• kontroluje a meria opracované diely
• podľa potreby označuje vyrobené diely
• nastavuje CNC stroj, vymieňa prípravky, nastavuje náradie
• vykonáva základnú starostlivosť o CNC stroje (čistenie, pravidelná kontrola náplní a ich doplnenie, hlásenie porúch)
• zabezpečuje odihlenie, balenie a kontrolu hotových dielov

  • 13. a 14. plat
  • Príspevok na stravovanie a pitný režim
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania
  • Účasť na firemných akciách
  • Využívanie wellness služieb

Životopis a motivačný list spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte e-mailovú adresu personálneho oddelenia uvedenú v Kontaktoch. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

0,5 roka v strojárskej oblasti, kandidáti s praxou v obrábaní výhodou

  • Čítanie technických výkresov (základné parametre)
  • Oprávnenie na VZV výhodou
  • Ovládanie software Mazatrol výhodou
  • Samostatnosť
  • Časová flexibilita (práca na zmeny)
  • Chuť a schopnosť učiť sa nové veci
  • Manuálna zručnosť
  • Dôslednosť a zodpovednosť v práci
  • Ochota pracovať nad rámec povinností v prípade potreby

MEDEKO Cast s.r.o. je slovenská rodinná firma s príjemnou pracovnou atmosférou s takmer 250 zamestnanci a zákazníkmi po celom svete. Vyrábame zliatiny z farebných kovov, spájky, polotovary a hotové odliatky, vrátane ich opracovania s najmodernejšími technológiami.
Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať, neboja sa výziev a vedia pracovať samostatne.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Magdaléna Martišková
Tel.: 042/445 94 25, 0917 146 595
E-mail: poslať životopis
ID: 1265456  Dátum zverejnenia: 26.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou