Reagujte bez životopisu

Očný optik

MEDECO spol. s r. o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacBonusy, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do novej očnej optiky v Martine hľadáme očného optika. Ak si pozitívna a komunikatívna osoba, ktorá rada pracuje v očnej optike a zároveň sa nebojí výziev, daj nám o sebe vedieť.

​Nástupná mzda:
- Od 1200€  brutto/ základná mzda+ bonusy

​Hlavné náplne práce:
​- Príjemné vystupovanie pred zákazníkmi pri poradenstve
​- Poradenstvo v oblasti optiky a ochota pomôcť zákazníkom s ich problémami
​- Administratívna činnosť​

Skrateny pracovný čas od 7:30 do 15:30, pondelok - piatok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Očná optika a optometria

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť zastupujúca v SR a ČR svetových výrobcov kontaktných šošoviek firmy Menicon, roztokov na starostlivosť o kontaktné šošovky, špičkových okuliarových šošoviek Leica-EYECARE a Novacel a poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v odbore očná optika s dôrazom na individuálny prístup k zákazníkom v sieti očných optik OPTIQ

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4787618  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac