Očný lekár - oftalmológ

MEDCENTRUM, s.r.o.

Miesto práce
Jána Milca 33, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na ambulancii, vykonávanie očných lekárskych vyšetrení a lekárskych prehliadok pre zdravotné poisťovne a zmluvných partnerov v súlade s platnou legislatívou, internými predpismi zamestnávateľa a zmluvnými vzťahmi so zdravotnými poisťovňami.

- sociálny program spoločnosti
- prémiová/výkonnostná finančná motivácia
- finančná podpora pre ďalšie vzdelávanie
- stravovanie vo vlastných priestoroch polikliniky
- zvýhodnené stravovanie - doplatok zamestnávateľa
- možnosť parkovať osobné motorové vozidlo na vyhradenom parkovisku polikliniky
- možnosť využívania kondično – rehabilitačného centra v priestoroch polikliniky za zvýhodnenú cenu
- ostatné pri osobnom pohovore

Termín ukončenia výberového konania bude až po obsadení danej ambulancie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hľadáme do pracovného pomeru cieľavedomého kolegu -
očného lekára, lojálneho k zamestnávateľovi s príjemným vystupovaním voči klientom ochotného spolupracovať a napredovať.

Poliklinika MEDCENTRUM, s.r.o. je neštátne zdravotnícke zariadenie poliklinického typu, na trhu poskytovania zdravotníckych služieb je od 1. februára 2006 a patrí do siete zdravotníckych zariadení v Slovenskej republike. Zdravotná starostlivosť sa poskytuje klientom v pracovných dňoch pondelok – piatok v čase od 7:00 do 15:00 hod.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3114401  Dátum zverejnenia: 27.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Pri osobnom pohovore.