Zubný lekár, stomatológ

MEDCENTRUM, s.r.o.

Miesto práce
Jána Milca 33, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zubného lekára na ambulancii v súlade s internými predpismi zamestnávateľa, platnou legislatívou a zmluvnými vzťahmi so zdravotnými poisťovňami.

- sociálny program spoločnosti
- garant v prípade potreby zapracovania absolventa
- finančná podpora pre ďalšie vzdelávanie
- stravovanie vo vlastných priestoroch polikliniky
- možnosť parkovať osobné motorové vozidlo na parkovisku polikliniky
- možnosť využívania kondično – rehabilitačného centra v priestoroch polikliniky
- ostatné pri osobnom pohovore

Termín ukončenia výberového konania bude ukončený až po obsadení danej ambulancie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hľadáme do pracovného pomeru cieľavedomého kolegu -
zubného lekára, lojálneho k zamestnávateľovi s príjemným vystupovaním voči klientom ochotného spolupracovať a napredovať.

Poliklinika MEDCENTRUM, s.r.o. je neštátne zdravotnícke zariadenie poliklinického typu, na trhu poskytovania zdravotníckych služieb je od 1. februára 2006 a patrí do siete zdravotníckych zariadení v Slovenskej republike. Zdravotná starostlivosť sa poskytuje klientom v pracovných dňoch pondelok – piatok v čase od 7:00 do 15:00 hod.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3090275  Dátum zverejnenia: 2.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Pri osobnom pohovore.