Špecialista zdravej výživy

MEDAS, s.r.o.

Miesto práce
Sadová 12, 052 01 Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o portfólio vybraných produktov zdravej výživy.
Vyhľadávanie dodávateľov v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy.
Aktívna činnosť pri vývoji nových produktov v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy.

UPOZORNENIE: Registráciou záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti MEDAS, s.r.o., so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Spoločnosť MEDAS, s.r.o. si vyhradzuje právo odpovede na prijaté žiadosti len vybraným uchádzačom.

Vzhľadom k množstvu telefonických dotazov ohľadom práce si potencionálnych uchádzačov dovoľujeme požiadať o výhradne e-mailovú komunikáciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výživa ľudí

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

-prehľad v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy,
-záujem o nové trendy v stravovaní sa,
-záujem o biopotraviny,
-organizovanie a plánovanie práce,
-kultivovaný slovný prejav,
-pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti),
-samostatnosť.

Spracovanie včelieho medu, orechov, sušeného ovocia a distribúcia potravín.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1829483  Dátum zverejnenia: 9.8.2014