Operátor vo výrobe - Lepenie

MEDart s.r.o.

Miesto práce
Logistický park Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950€ (po zaškolení)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou automobilových sedačiek pre luxusné modely značky VW hľadá vhodných kandidátov na voľné pozície vodičov VZV.

Náplň práce:
- lepenie podložiek kúrenia a klimatizácie na autosedačkové peny,
- práca so skenerom
- manipulácia s tovarom
- 7,5 hodinové zmeny (4-zmenná prevádzka)
- práca vhodná skôr pre ženy, ale aj pre mužov
- HPP (hlavný pracovný pomer - pracovná zmluva)

Ponúkame:
- čistú mzdu na úrovni cca. 730EUR,
- miesto výkonu práce v AUTOMOTIVE PARKU pri LOZORNE,
- príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky podľa Zákonníka práce,
- mesačnú variabilnú zložku mzdy /100eur/,
- mesačný mimoriadny bonus /300eur/,
- zabezpečené UBYTOVANIE v ubytovni v blízkom okolí prevádzky,
- doprava z ubytovne do práce a späť ZDARMA!,
- doprava z blízkeho okolia ZDARMA!
- gastrolístky v hodnote 3,40€ na deň,
- možnosť hotovostných záloh,
- práca v silnej spoločnosti s medzinárodným zázemím,
- žiadne sprostredkovateľské poplatky,
- ponúkame možnosť absolvovať kurz VZV (ZDARMA!)
- REÁLNE MESAČNÉ ZÁROBKY SÚ PODSTATNE VYŠŠIE AKO UVÁDZANÝ BRUTTO PLAT

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Agentúra pre dočasné zamestnávanie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2159325  Dátum zverejnenia: 21.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950€ (po zaškolení)