Obchodný zástupca

MedaPreX SK, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
15.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1300 EUR/mesiac + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť zaoberajúca sa propagáciou a predajom zdravotnických pomôcok a kozmeceutiky v oblasti estetickej dermatológie.
Našími klientmi sú Estetické centrá, lekári a kozmetické salóny. Do nášho týmu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu obchodný reprezentant pre divíziu estetickej dermatológie.

Náplň práce:
- propagácia produktov u klientov
- akvizície nových klientov a celkový rozvoj zvereného regiónu
- aktívny predaj a následne dodanie tovaru klientom
- zodpovednosť za sklad
- budovanie a udržovanie vysoko profesionálnych vzťahov so zákazníkmi
- organizácia školení a aktívna účasť na odborných akciách a kongresoch

Ponúkame:
- práca na HPP
- zázemie v prosperujúcej a úspešnej firme v oblasti estetickej dermatológie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- produktové školenia
- samostatná a zodpovedná práca
- firemné vozidlo aj na súkromné účely, telefon, notebook a ďalšie firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdelanie
- prax v oboru na pozícii obchodného reprezentanta výhodou
- dobré prezentačné dovednosti
- výborné obchodné dovednosti
- schopnosť efektivně plánovať obchodné stretnutia
- schopnosť aktívne vyhľadávať a riešiť situácie, ktoré môžu priaznivo ovplyvniť plnenie predajných cieľov
- efektívna komunikácia a vyjednávanie
- pracovná a časová flexibilita
- vodičský preukaz sk. B
- práca s PC

Spoločnosť MedaPreX SK patrí do silnej finančnej skupiny, táto samostatná divízia bola založená roku 2005. Patríme medzi lídrov na trhu s portfóliom jedinečných výrobkov pre divíziu estetickej dermatológie.

Pri výbere našich výrobkov sme sa sústredili na želania našich zákazníkov (pacientov, lekárov a kozmetických center) s cieľom poskytnúť tie najšpičkovejšie technológie a služby, a významne tak prispieť k neustálemu zvyšovaniu kvality.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1329498  Dátum zverejnenia: 24.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1300 EUR/mesiac + bonusy