Regulatory Affairs Junior Manager

medac GmbH - organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
09/2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- príprava podkladov pre registráciu liekov, zmien v registráciách liekov (národná fáza procedúr),
- manažment / korektúra textov (SPC, PIL, obalov) pre lieky a zdravotnícke pomôcky podľa národných požiadaviek,
- úhradová agenda produktov spoločnosti (kategorizácia),
- sledovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa liekov a zdravotníckych pomôcok,
- komunikácia s autoritami (ŠÚKL, MZ SR), zdravotnými poisťovňami,
- dohľad nad dodržiavaním správnej farmakovigilančnej praxe (lokálna kontaktná osoba za farmakovigilanicu).

Predchádzajúce skúsenosti v oblasti registrácie liekov a kategorizácie sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, medicína

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme iniciatívnu, samostatnú a energickú osobnosť. Predpokladáme, že jej silnou vlastnosťou je dôslednosť, má organizačné a komunikačné schopnosti, je silne motivovaná.

Spoločnosť sa už viac ako 40 rokov špecializuje na vývoj, výrobu a predaj liekov a diagnostík pre využitie v onkológii. Úspešnému kandidátovi ponúkame prácu v rastúcej zahraničnej spoločnosti so stabilným postavením na farmaceutickom trhu.
ID: 3099375  Dátum zverejnenia: 29.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou