Dentálna hygienička

MED HOUSE, s.r.o.

Miesto práce
Makovického 15, Žilinský kraj, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v ambulancii v rozsahu kompetencií dentálnej hygieničky

Zubné ambulancie v centre Žiliny, ponúkame moderné pracovné prostredie, technické vybavenie, možnosť osobného a profesijného rastu.

Podmienkou prijatia je požadované vzdelanie v obore dentálna hygiena

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dentálna hygiena

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predmet podnikania - zdravotníctvo, obchodná činnosť. Spoločnosť MED HOUSE, s.r.o. prevádzkuje zubnú kliniku v centre Žiliny, ktorá poskytuje zdravotnú starostlivosť v oblasti stomatológie a dentálnej hygieny, v súčasnosti hľadáme nového člena tímu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2981335  Dátum zverejnenia: 2.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou