Kuchár/ka

MED-DREAM, .s.r.o.

Miesto práce
Podhradie, Nitriansky kraj, okres Topolčany
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál teplej a studenej kuchyne, štandard pri príprave jedál, kontrola skladových zásob, zabezpečenie kvality pripravených pokrmov, zodpovednosť za čistotu pracovného prostredia, dodržiavanie hygienických zásad, práce počas otvárania a zatvárania prevádzky, dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky

Dobré platové podmienky, možnosť ubytovania, stravovania v zariadení a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár/Čašník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Profesionálny a zodpovedný prístup k práci, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu.

Reštaurácia, penzión

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2532857  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou