Obchodný zástupca pre oblasť humánnej a veterinárnej farmácie

MED - ART, spol. s r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
júl 2018
základná zložka mzdy 576 EUR + zaujímavá každomesačná variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovanie komplexného servisu, služieb a starostlivosti existujúcim odberateľom - lekárne, výdajne zdravotníckych pomôcok, chovprodukty, veterinárni lekári, ...
  • oslovovanie existujúcich a potencionálnych odberateľov s obchodnou ponukou
  • zodpovedanie za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov vo zverenom regióne
  • predkladanie a uzatváranie konečnej podoby zmluvných a odberových podmienok, sledovanie ich plnenia
  • sledovanie platobnej disciplíny zverených odberateľov
  • poskytovanie poradenstva pri výbere vhodného riešenia spolupráce v závislosti od definovaných požiadaviek a potrieb odberateľov
  • vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • vykonávanie prieskumu trhu, monitorovanie konkurenčných aktivít
  • udržiavanie pravidelnej telefonickej a e-mailovej komunikácie so zverenými odberateľmi
  • vedenie karty klienta v CRM systéme, spolupráca s inými firemnými oddeleniami pri preberaní a odovzdávaní informácií.

práca v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti, možnosť osobného a kariérneho rastu, adekvátne ohodnotenie.
K dispozícii zverené služobné vozidlo, tablet a mobil.

Komplexný štrukturovaný životopis spolu so žiadosťou žiadame zaslať na adresu spoločnosti, prípadne na e-mailovú adresu: [email protected]. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme však iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky. Za porozumenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, veterinárne lekárstvo

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

práca s klientom

Počet rokov praxe

3

vysoké pracovné nasadenie, obchodnícky duch, dobré prezentačné a komunikačné zručnosti, príjemné profesionálne vystupovanie, samostatnosť, flexibilnosť, zodpovednosť.

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 862661  Dátum zverejnenia: 20.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy 576 EUR + zaujímavá každomesačná variabilná zložka mzdy