Obchodný zástupca pre oblasť humánnej a veterinárnej farmácie

MED - ART, spol. s r.o.

Nitra, Hornočermánska 4, Ilava, Považská Bystrica, Púchov, Nitriansky kraj
Termín nástupu
1.6.2017
Ponúkaný plat (brutto)
základné + prémiové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie komplexného servisu, služieb a starostlivosti existujúcim odberateľom - lekárne, výdajne zdravotníckych pomôcok, chovprodukty, veterinárni lekári, ...
- oslovovanie existujúcich a potencionálnych odberateľov s obchodnou ponukou
- zodpovedanie za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov vo zverenom regióne
- predkladanie a uzatváranie konečnej podoby zmluvných a odberových podmienok, sledovanie ich plnenia
- sledovanie platobnej disciplíny zverených odberateľov
- poskytovanie poradenstva pri výbere vhodného riešenia spolupráce v závislosti od definovaných požiadaviek a potrieb odberateľov
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- vykonávanie prieskumu trhu, monitorovanie konkurenčných aktivít
- udržiavanie pravidelnej telefonickej a e-mailovej komunikácie so zverenými odberateľmi
- vedenie karty klienta v CRM systéme, spolupráca s inými firemnými oddeleniami pri preberaní a odovzdávaní informácií.

Každé ráno v Nitre v čase od 7,00 - 8,00 h operatívne porady, konzultácie a reporting nadriadeným.

práca v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti, možnosť osobného a kariérneho rastu, adekvátne ohodnotenie.
K dispozícii zverené služobné vozidlo, tablet a mobil.

Komplexný štrukturovaný životopis spolu so žiadosťou žiadame zaslať na adresu spoločnosti, prípadne na e-mailovú adresu: sekretariat@med-art.sk. Vzhľadom na denný nástup výkonu činnosti v Nitre, uvítame žiadosti hlavne s trvalým bydliskom Nitra a blízke okolie. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme však iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky. Za porozumenie ďakujeme!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2017 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, veterinárne lekárstvo

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

práca s klientom
3

vysoké pracovné nasadenie, obchodnícky duch, dobré prezentačné a komunikačné zručnosti, príjemné profesionálne vystupovanie, samostatnosť, flexibilnosť, zodpovednosť.

MED-ART spol. s r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti veľkodistribúcie humánnych a veterinárnych liekov a zdravotníckeho materiálu s celoslovenskou pôsobnosťou.
Sme farmaceutická spoločnosť s viac ako 26 ročnou tradíciou.
K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti MED-ART pracuje s dynamickými, kreatívnymi a na výsledok orientovanými zamestnancami.
Sme otvorení kreatívnym myšlienkam a konštruktívnym názorom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hornočermánska 4
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 862661   Dátum zverejnenia: 20.4.2017