Účtovník

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornočermánska 4, Nitra
Termín nástupu
1.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
základný plat + prémiové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné vedenie účtovníctva, spracovanie účtovných uzávierok, závierok a daňových priznaní
- riešenie bežných každodenných účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva
- kompletné vedenie účtovníctva (majetok, finančné účty, pohľadávky, záväzky, mzdy, pokladne a banky)
- spracovanie daňových priznaní (DPH, daň z príjmov, daň z motorových vozidiel)
- spracovanie súvah, výkazov ziskov a strát a iných finančných výkazov v súlade s právnymi požiadavkami
- príprava ročných uzávierok
- príprava a vypracovanie daňových priznaní a kontrolných výkazov
- spracovanie bankových transakcií
- kontrola správnosti zaúčtovaných dát
- analýza a navrhovanie riešenia identifikovaných nedostatkov
- zostavovanie výstupov podľa potrieb vrcholového manažmentu spoločnosti
- komunikácia s dodávateľmi a štátnymi inštitúciami (DÚ, Štatistický úrad,…)

Spoločnosť ponúka zamestnanecké výhody, možnosť účasti na zaujímavých projektoch, uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Ak Vás ponuka oslovila, pošlite prosím na e-mail: sekretariat@med-art.sk Váš profesijný životopis.
Vopred ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať väčšinu našich kritérií.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

podvojné účtovníctvo
5

- znalosti v oblasti účtovníctva, daňových predpisov
- ochota pracovať aj nad rámec bežného pracovného času
- proaktívny prístup

MED-ART spol. s r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti veľkodistribúcie humánnych a veterinárnych liekov a zdravotníckeho materiálu s celoslovenskou pôsobnosťou.
Sme farmaceutická spoločnosť s viac ako 25 ročnou tradíciou.
K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti MED-ART pracuje s dynamickými, kreatívnymi a na výsledok orientovanými zamestnancami.
Sme otvorení kreatívnym myšlienkam a konštruktívnym názorom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hornočermánska 4
949 01 Nitra
ID: 812264   Dátum zverejnenia: 21.11.2016