Vedúci účtovného oddelenia (team leader)

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornočermánska 4, Nitra
Termín nástupu
15.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
základný plat + prémiové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie tímu 5 samostatne, kompletne účtujúcich ľudí na účtovnom oddelení
Vedenie ľudí, ich výber, hodnotenie a rozvoj
Kontrola správnosti zaúčtovaných dát
Zodpovednosť za správnosť procesov na oddelení
Analyzovať a navrhovať riešenia identifikovaných nedostatkov
Zostavovať výstupy podľa potrieb vrcholového manažmentu spoločnosti
Kompletné vedenie účtovníctva, spracovanie účtovných uzávierok, závierok a daňových priznaní
Iné účtovné úlohy

upresníme pri osobnom rozhovore

Žiadosti s profesijným životopisom prosíme zasielať na e-mailovú adresu: sekretariat@med-art.sk. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, účtovníctvo

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - expert
Hospodárska korešpondencia - expert
Pokladňa - expert
Podvojné účtovníctvo - expert
Mzdové účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Vzdelanie a prax v oblasti účtovníctva a daňovníctva min. 5 rokov
Skúsenosti s vedením ľudí
Veľmi dobré komunikačné schopnosti
Proaktívny prístup k novým úlohám
Znalosť účtovných zákonov a operácií, podnikových procesov
Precíznosť, presnosť, samostatnosť, analytické myslenie

MED-ART spol. s r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti veľkodistribúcie humánnych a veterinárnych liekov a zdravotníckeho materiálu s celoslovenskou pôsobnosťou.
Sme farmaceutická spoločnosť s viac ako 25 ročnou tradíciou.
K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti MED-ART pracuje s dynamickými, kreatívnymi a na výsledok orientovanými zamestnancami.
Sme otvorení kreatívnym myšlienkam a konštruktívnym názorom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hornočermánska 4
949 01 Nitra
ID: 2773365   Dátum zverejnenia: 19.10.2016