Vedúci sekcie účtovného oddelenia (team leader)

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornočermánska 4, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1500-1700 eur mesačne rozdelený na základný plat + prémiové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie samostatnej sekcie účtovného oddelenia. Tím pozostáva z 5tich účtovníkov. Sekcia sa zaoberá účtovaním viacerých spoločností.
Vedenie ľudí, ich výber, hodnotenie a rozvoj
Kontrola správnosti zaúčtovaných dát
Zodpovednosť za správnosť procesov na oddelení
Analyzovať a navrhovať riešenia identifikovaných nedostatkov
Zostavovať výstupy podľa potrieb vrcholového manažmentu spoločností.
Kompletné vedenie účtovníctva, spracovanie účtovných uzávierok, závierok a daňových priznaní
Iné účtovné úlohy

upresníme pri osobnom rozhovore

Žiadosti s profesijným životopisom prosíme zasielať na e-mailovú adresu: sekretariat@med-art.sk. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2017 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, účtovníctvo

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - expert
Hospodárska korešpondencia - expert
Pokladňa - expert
Podvojné účtovníctvo - expert
Mzdové účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Vzdelanie a prax v oblasti účtovníctva a daňovníctva min. 5 rokov
Skúsenosti s vedením ľudí
Veľmi dobré komunikačné schopnosti
Proaktívny prístup k novým úlohám
Znalosť účtovných zákonov a operácií, podnikových procesov
Precíznosť, presnosť, samostatnosť, analytické myslenie

MED-ART spol. s r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti veľkodistribúcie humánnych a veterinárnych liekov a zdravotníckeho materiálu s celoslovenskou pôsobnosťou.
Sme farmaceutická spoločnosť s viac ako 26 ročnou tradíciou.
K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti MED-ART pracuje s dynamickými, kreatívnymi a na výsledok orientovanými zamestnancami.
Sme otvorení kreatívnym myšlienkam a konštruktívnym názorom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hornočermánska 4
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 2773365   Dátum zverejnenia: 13.4.2017