Farmaceut - lekárnik

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Lekáreň DAMI, Špitálska 13, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj liekov, zdravotníckych pomôcok na lekársky predpis a poukaz a výdaj doplnkového sortimentu
- objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu
- príprava liekov na recept
- taxácia a retaxácia receptov

pravidelné školenia v odbore, možnosť odborného rastu.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zasielať životopis a motivačný list v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: sekretariat@med-art.sk. Výberové konanie sa bude konať v dvoch kolách. Na pohovor budú prizvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutická fakulta

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie a komunikácia s klientom

MED-ART spol. s r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti veľkodistribúcie humánnych a veterinárnych liekov a zdravotníckeho materiálu s celoslovenskou pôsobnosťou.
Sme farmaceutická spoločnosť s viac ako 25 ročnou tradíciou.
K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti MED-ART pracuje s dynamickými, kreatívnymi a na výsledok orientovanými zamestnancami.
Sme otvorení kreatívnym myšlienkam a konštruktívnym názorom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hornočermánska 4
949 01 Nitra
ID: 2694219   Dátum zverejnenia: 24.11.2016