Pracovník v distribučnom sklade liekov a zdravotníckych pomôcok

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Haniska pri Prešove, Haniska I
Termín nástupu
ihneď
1 250 - 1 350 EUR/mesiacZákladná mzda na tejto pozícii je 866 EUR. Priemerná mesačná mzda sa po skúšobnej dobe pohybuje podľa plnenia hodnotiacich kritérií v rozmedzí 1250 - 1350 Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manipulácia s liekmi a zdravotným materiálom humánneho a veterinárneho charakteru - príjem, skladovanie, výdaj v sklade
  • príprava tovaru na základe objednávky
  • kontrola a príprava tovaru na expedíciu

Finančné:
  • výplata v presne stanovenom termíne
  • každoročná valorizácia miezd
  • zľavy u partnerov a zamestnanecká zľava na voľnopredajné lieky a výživové doplnky
  • rekreačný poukaz

Nefinančné:
  • kariérny rast
  • bezplatné parkovanie
  • balík vitamínov, hygieny a i.
  • teambuildingy a firemné akcie
  • Deň dobrovoľníctva
  • Zdravá výzva
  • firemné ocenenie Cena srdca sv. Medarda
  • práca v moderných a klimatizovaných priestoroch
  • pracovné oblečenie

Komplexný štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou a telefonickým kontaktom zasielajte na adresu:
MED-ART, spol. s r.o., Ulica sv. Medarda 800/1 080 01 Haniska pri Prešove alebo na e-mail: [email protected].

Ďakujeme všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Za porozumenie ďakujeme!

Veľkodistribučný sklad je umiestnený v priemyselnom parku Haniska pri Prešove so slabou dostupnosťou MHD.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistiky, skladové hospodárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobrý zdravotný stav (práca náročná na fyzickú zdatnosť)
  • precíznosť a dôslednosť
  • samostatnosť
  • pracovné nasadenie
  • ochota učiť sa nové veci a zlepšovať sa
  • práca na dve zmeny (od 07:00 hod, od 10:00 hod.) bez nočnej a víkendovej prevádzky

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Marek Molitoris
Tel.: +421377753800
E-mail: poslať životopis
ID: 2414945  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac