Referent nákupu liekov

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornočermánska, Nitra
Termín nástupu
júl 2020
629 - 1 250 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy je 629 EUR + mesačná variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii je po zapracovaní 1.250 EUR (brutto) mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obstarávanie tovaru a služieb
  • vytváranie a udržiavanie obchodných vzťahov s dodávateľmi
  • príprava návrhu zmlúv, cenových a kreditných podmienok pre dodávateľov
  • spracovávanie analýz, prognóz a spätnej väzby nákupu a predaja
  • sledovanie farmaceutického trhu a konkurencie
  • spolupráca na plánovaní marketingových aktivít
  • spracovávanie hlásení, štatistík, logistických procesov
  • vybavovanie reklamácií, služieb a servisu dodávateľským firmám

osobnostné napredovanie v oblasti obchodu, serióznosť a stabilita firmy na trhu, dynamický kolektív ochotný prekonávať prekážky

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu. K osobnému pohovoru budú prizvaní len vybraní uchádzači , ktorí budú spĺňať naše kritériá. Žiadosti s profesným životopisom prosíme zasielať e-mailom na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prehľad a vedomosti v oblasti dodávateľsko-odberateľských vzťahov
  • samostatnosť, dôslednosť a flexibilita pri plnení úloh
  • obchodný takt a serióznosť pri komunikácii s obchodným partnerom
  • logistické a analytické myslenie, štatistické zručnosti
  • ochota pracovať aj nad rámec svojich povinností
  • lojálny prístup ku kolegom a k firme.

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 229498  Dátum zverejnenia: 5.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 629 EUR/mesiac