Facility manager

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornočermánska 4, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 800 EUR/mesiacZákladná mzda na tejto pozícii je 762 EUR, priemerná mesačná mzda sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 1500 - 1800 EUR (brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonáva zadania v programoch AUTOCAD a CENKROS,
  • Vykonáva, kontroluje a zabezpečuje službu stavebného dozoru, nezávisle od stavebnej firmy, pravidelnou a dôkladnou kontrolou realizovaných stavebných prác sa snaží znižovať náklady
  • Vykonáva vo firme odborno-technické poradenstvo
  • Vykonáva a kontroluje rôznorodé úlohy v údržbe budov, administratíve, i robí parťáka v skupine údržby. Plní úlohy i v evidencii a archivácii prevádzkovo-technickej dokumentácie budov a zariadení
  • Asistuje pri príprave, kompletizácii a kontrole úplnosti predkladaných prevádzkovo-technických projektov
  • Vedie elektronický diár a asistuje pri organizačnom zabezpečení rokovaní a stretnutí s dodávateľmi prác
  • Kompletizuje, pripomienkuje a administratívne zabezpečuje materiály k pracovným poradám s dodávateľmi a výstupy z nich
  • Pripravuje a sleduje rozpočty a náklady dodávateľských prác
  • Pripravuje prezentácie, tabuľky, reporty a ďalšie výstupy podľa požiadaviek
  • Sleduje termíny a vyhodnocovania plnenia úloh z rokovaní a porád
  • Monitoruje stav a opotrebenie technických zariadení a optimalizuje náklady na ich prevádzku
  • Spracováva a aktualizuje návrhy plánov opráv a údržby budov a zariadení
  • Asistuje ale i fyzicky vykonáva úlohy a tiež ich deleguje na výkonných zamestnancov a kontroluje ich vykonávanie
  • Vedie sklad náhradných dielov, zodpovedá za výdaj, pohyb a vrátenie pracovných pomôcok a náradia, vykonáva priebežne inventarizáciu ND
  • Spracováva podklady o dochádzke zamestnancov prevádzkovo-technického oddelenia
  • Asistuje pri personálnom obsadení a hodnotení zamestnancov oddelenia
  • Kontroluje vykonávanie predpísaných revízií, školení, skúšok a úloh z kontrol BOZP a PO
  • Komunikuje s externými dodávateľmi a so zmluvnými servismi

Finančné
  • obedy za 2,03 €, výplata v presne stanovenom termíne, každoročná valorizácia miezd, zľavy u partnerov a zamestnanecká zľava na voľnopredajné lieky a výživové doplnky, rekreačný poukaz
Nefinančné
  • kariérny rast, bezplatné parkovanie, Zdravá výzva_vitamíny, teambuildingy a firemné akcie, Deň dobrovoľníctva, firemné ocenenie Cena srdca sv. Medarda, práca v moderných a klimatizovaných priestoroch, pracovné oblečenie.

Žiadosti s profesným životopisom prosíme zasielať na e-mailovú adresu: [email protected]. Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať však budeme iba kandidátov vhodných pre túto pozíciu a spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebno-technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebný technik, správca budov, hospodársko-technický pracovník

Počet rokov praxe

5

  • technické a analytické myslenie
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, inprovizačné schopnosti)
  • kultivovaný písomný a slovný prejav,
  • počítačové znalosti a schopnosti

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2246632  Dátum zverejnenia: 21.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac