Pracovníčka hygieny a sanitácie

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Rázusova ul. 16, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + prémiové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch zdravotníckeho zariadenia Poliklinika RÁZUSOVA, Rázusova 16, Nitra
  • pracovná doba: skrátený úväzok - od 12,00 h do 18,00 h, plný úväzok - od 9,30 h do 18,00 h
  • umývanie a vysávanie nečistôt z podláh, radiátorov a iných povrchov
  • umývanie a leštenie okien, zrkadiel a iných sklenených plôch
  • čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení
  • vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov
  • triedenie druhotných odpadov
  • vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác (utieranie prachu, zametanie, tepovanie a podobne)

spoločnosť ponúka pre svojich zamestnancov zamestnanecké, firemné a rodinné výhody

Komplexný štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou a telefonickým kontaktom zasielajte na adresu: MED-ART, spol. s r.o., Hornočermánska 4, 949 01 Nitra alebo na e-mail: [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za porozumenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • precíznosť a dôslednosť
  • lojálnosť a ústretovosť
  • fyzická zdatnosť
  • dobrý zdravotný stav

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 1608189  Dátum zverejnenia: 11.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + prémiové ohodnotenie