Pracovník cenového oddelenia

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornočermánska 4, Nitra
Termín nástupu
1.6.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna práca s vnútrofiremnými číselníkmi
- spravovanie vnútrofiremných databáz
- riešenie cenotvorby a spravovanie cenníkov spoločnosti
- komunikácia a aktívna spolupráca s internými oddeleniami
- komunikácia s obchodnými partnermi
- prieskum a monitoring trhu
- reporting a prezentácia výsledkov

Práca v dynamickom kolektíve, v stabilnej spoločnosti, možnosť osobného profesného rastu

Profesný životopis prosíme zasielať na e-mailovú adresu: sekretariat@med-art.sk. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Výberové konanie je viackolové. Upovedomení o výsledku pohovorov budú len uchádzači postupujúci do II. kola výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2017 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment, farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

analytické myslenie, zodpovednosť, precíznosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

MED-ART spol. s r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti veľkodistribúcie humánnych a veterinárnych liekov a zdravotníckeho materiálu s celoslovenskou pôsobnosťou.
Sme farmaceutická spoločnosť s viac ako 26 ročnou tradíciou.
K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti MED-ART pracuje s dynamickými, kreatívnymi a na výsledok orientovanými zamestnancami.
Sme otvorení kreatívnym myšlienkam a konštruktívnym názorom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hornočermánska 4
949 01 Nitra
ID: 1569323   Dátum zverejnenia: 4.5.2017