Analytik cenového oddelenia

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornočermánska 4, Nitra
Termín nástupu
2.1.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie podpory oddeleniam v oblasti analýz a cenotvorby
Zbieranie dát, analýza faktorov, cenové kalkulácie
Vypracovávanie cenových ponúk, následné vyhodnocovanie a návrh záverov
Príprava štatistík a spolupráca na obchodno-marketingových projektoch
Aktívna práca s vnútrofiremnými číselníkmi
Tvorba a údržba cenníkov
Príprava podkladov pre verejné obstarávanie
Komunikácia s obchodnými partnermi
Reporting a prezentácia výsledkov v tíme a nadriadeným

Práca v dynamickom kolektíve, v stabilnej spoločnosti, možnosť osobného profesného rastu

Profesný životopis prosíme zasielať na e-mailovú adresu: sekretariat@med-art.sk. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Výberové konanie je viackolové. Upovedomení o výsledku pohovorov budú len uchádzači postupujúci do II. kola výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo, distribúcia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Access - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

analytické myslenie, prezentačné schopnosti, zodpovednosť, samostatnosť

MED-ART spol. s r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti veľkodistribúcie humánnych a veterinárnych liekov a zdravotníckeho materiálu s celoslovenskou pôsobnosťou.
Sme farmaceutická spoločnosť s viac ako 25 ročnou tradíciou.
K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti MED-ART pracuje s dynamickými, kreatívnymi a na výsledok orientovanými zamestnancami.
Sme otvorení kreatívnym myšlienkam a konštruktívnym názorom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hornočermánska 4
949 01 Nitra

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1569323   Dátum zverejnenia: 29.11.2016