Marketingový špecialista

MECOM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacod 1500 EUR/mesiac v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme „milovníka mäsa“, skúseného marketingového špecialistu. Ak máte skúsenosti v oblasti marketingu a komunikácie, vášeň pre tvorbu a implementáciu marketingových stratégii, zmysel pre detail, chuť učiť sa a schopnosť pracovať v tíme, potom ste ten správny kandidát.

Ponúkame vám príležitosť zapojiť sa do nášho dynamického tímu a podieľať sa na rozvoji a budovaní značky lídra trhu mäsových výrobkov. Zodpovedať budete za zverenú časť produktového portfólia a úzko spolupracovať s oddelením vývoja. Okrem tohto budete monitorovať, analyzovať a vyhodnocovať účinnosť aktivít. Participovať budete na príprave a realizácii komunikačných kampaní, prezentácii značky na eventoch a ďalších zaujímavých projektoch.

- komunikácia a spolupráca s reklamnou agentúrou a ďalšími externými dodávateľmi,

- príprava, spracovanie a úprava propagačných materiálov,

- nastavenie, príprava a monitoring sociálnych sietí Facebook, Instagram, YouTube, komunikácia s

  influencermi,

- participácia pri tvorbe a realizácii komunikačných kampaní,

- starostlivosť a optimalizácia zverenej časti portfólia a príprava obalových materiálov,

- aktívne sledovanie trhu, analýza trhových dát a spracovanie prehľadov,

- spracovanie a príprava reportov z podkladov interného a externého prostredia,

- výber potrebných dodávateľov pre realizáciu marketingových aktivít,

- sledovanie aktuálnych trendov v marketingu a v segmente,

- koordinácia sponzoringu a prezentácie značky na podujatiach,

- aktívna spolupráca s obchodným oddelením a výrobnými závodmi,

- administratíva spojená s marketingom.

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

- byť súčasťou budovania značky lídra trhu a úzko spolupracovať na všetkých marketingových   aktivitách

- práca v moderných priestoroch s možnosťou parkovania, kúsok od centra

- vernostný bonus

- vianočný bonus

- teambuildingové aktivity

- multisport karta a ďalšie

Záujemcovia nech reagujú cez aplikáciu "poslať životopis". Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing/ manažment/ ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti v oblasti marketingu min. 3 roky - podmienkou

- príjemné vystupovanie a dobré komunikačné zručnosti

- skúsenosti v oblasti FMCG – výhodou

- zanietenie pre prácu s produktami

- aktívne sledovanie trendov

- zodpovedný prístup k práci

- ochota učiť sa nové veci

- vysoké pracovné nasadenie, flexibilita a kreativita

- zmysel pre detail

- práca s MS Office (Excel, PowerPoint) – pokročilý

- práca s Wordpress, Adobe design, Google Analytics – výhodou

Charakteristika/ história spoločnosti:
Slovenská spoločnosť MECOM bola členom skupiny Carnibona, ktorá sa stala jednou z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
V roku 2021 sme sa stali hrdou súčasťou potravinárskej spoločnosti Smithfield Foods, ktorá je globálnym lídrom na trhu v mäsospracujúcom priemysle. Spoločnosť podniká v potravinárstve pod mottom „Dobré jedlo. Zodpovedne.“ a stala sa jednou z popredných svetových vertikálne integrovaných mäsospracujúcich spoločností.
Akvizíciou skupiny do ktorej patrí aj naša spoločnosť MECOM posilňujú portfólio značiek a pokračujú v dlhodobej stratégii na európskom trhu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Salvová
E-mail: poslať životopis
ID: 4788199  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac