Junior Brand Manager

MECOM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Eisteinova 23, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia zahŕňa nasledovné činnosti:
• spolupráca s externými agentúrami
• aktívna participácia na riadení značky za účelom udržania konzistenčnosti, zapájania sa do nových trendov a rozširovanie spotrebiteľskej základne
• Online podpora - weby, youtube, instagram - kontrola práce agentúry, obsah, nastavenie, vyhodnotenie
• Facebook - aktívna komunikácia, tvorba obsahu a vyhodnocovanie
• komunikácia s printovými médiami - hľadanie extra príležitostí na komunikáciu, spoluúčasť na vyjednávaní pre ďalšiu sezónu
• riadenie foodblogerov, ročný plán výstupov
• riadenie fotografov a foodstylingu v rámci potrieb marketingu a obchodu, kvartálne plánovanie fotenia
• sledovanie a vyhodnocovanie zvereného budgetu pri zadaných projektoch (media, grafika, fotenie, online)
• zabezpečuje výkon ostatných činností podľa pokynov nadriadených zamestnancov
• aktívne sledovanie komunikácie konkurencie a ďalších FMCG kategórií, hľadanie inšpirácie
• samostatná komunikácia s oddelením obchodu a MTZ na základe vlastnej iniciatívy
• samostatná komunikácia s oddelením kvality a výroby, sledovanie deadlinov a zabezpečovanie chýbajúcich informácií

Notebook, telefón

Záujemcovia nech reagujú cez aplikáciu "poslať spoločnosti životopis"

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, logické myslenie, kreativita, prezentačné zručnosti, time management, príjemné vystupovanie, sebaistotu, presvedčovacie schopnosti, analytické zručnosti

Spoločnosť MECOM GROUP s.r.o. je členom CARNIBONA GROUP, ktorá je jedným z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
CARNIBONA patrí ku kľúčovým investičným projektom Penty, jednej z najväčších stredoeurópskych investičných spoločností.

Víziou spoločnosti MECOM GROUP je stať sa preferovaným dodávateľom kvalitných mäsových výrobkov v strednej Európe a inšpirovať spotrebiteľov k príprave dobrého a chutného jedla.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Poľná 4
06601 Humenné

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Mária Bojková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3074166   Dátum zverejnenia: 17.7.2017