Trade Marketingový asistent - zaujímavá príležitosť pre absolventov!

MECOM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ 15% variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa oblasť marketingu, alebo si vyštudovali tento smer a chceš v ňom rásť? Staň sa súčasťou marketingového tímu najväčšieho hráča na trhu mäsových výrobkov na Slovensku! U nás máš jedinečnú šancu podieľať sa na budovaní značky, ktorá je dnes spontánne známa ako medzi spotrebiteľmi tak aj zákazníkmi. Na pozíciu Trade Marketingový Asistent hľadáme aktívneho, zodpovedného, pozitívneho a spoľahlivého tímového hráča, ktorý vie pracovať s vysokým nasadením, rád sa učí nové veci a je predovšetkým marketingovým nadšencom. Ak si to ty, máš jedinečnú šancu priložiť ruku k dielu a pomôcť nám naďalej vytvárať silné konkurenčné výhody.

Tvojou náplňou práce bude:
- Podieľať sa na plánovaní, príprave, realizácii a vyhodnocovaní trade marketingových aktivít
- Prinášať inovatívne riešenia BTL komunikácie na trhu, brífovať dodávateľov a reklamné agentúry,
- Práca na tvorbe a príprave komunikačných materiálov (POSM)
- Príprava produktových a imagových letákov pre zákazníkov
- Príprava podkladov pre obchodný tím, príprava prezentácii na pravidelné obchodné porady
- Plánovanie a realizácia eventov, (operatívna práca v teréne a v kancelárii), služobné cesty
- Riadenie zverených projektov pod dohľadom Trade marketing manažéra
- Zabezpečuje operatívnu podporu a pravidelný reporting Trade marketing manažérovi
- Dátový reporting z interných a externých zdrojov (tvorba reportov, trhová analýza, prezentácia)
- Komunikácia s externými agentúrami a zastrešenie plynulého chodu v rámci hostess ochutnávok
- Aktívne podieľanie sa na príprave a exekúcii vybraných výstav
- Plnenie úloh zadaných CEO
- Zabezpečenie bezproblémového chodu Head Office v BA - 30% pracovného času
(pokladňa, pošta, kancelárske potreby, zásobovanie officu a pod)

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
- motivujúce ohodnotenie
- zázemie stabilnej spoločnosti
- práca v príjemnom kolektíve
- možnosť profesného rozvoja, sebarealizácie
- vernostný bonus
- vianočný bonus
- teambuildingové aktivity
- mobilný telefón

Záujemcovia o pracovnú ponuku nech reagujú cez aplikáciu " poslať spoločnosti životopis"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prehľad v aktuálnych trendoch marketingu (doma aj vo svete)
• vysoké nasadenie, nadšenie z práce a chuť meniť veci k lepšiemu
• flexibilita, kreativita, zodpovednosť a dôslednosť
• samostatnosť a organizačné schopnosti
• tímový hráč
• chuť učiť sa

Charakteristika/ história spoločnosti:
Slovenská spoločnosť MECOM bola členom skupiny Carnibona, ktorá sa stala jednou z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
V roku 2021 sme sa stali hrdou súčasťou potravinárskej spoločnosti Smithfield Foods, ktorá je globálnym lídrom na trhu v mäsospracujúcom priemysle. Spoločnosť podniká v potravinárstve pod mottom „Dobré jedlo. Zodpovedne.“ a stala sa jednou z popredných svetových vertikálne integrovaných mäsospracujúcich spoločností.
Akvizíciou skupiny do ktorej patrí aj naša spoločnosť MECOM posilňujú portfólio značiek a pokračujú v dlhodobej stratégii na európskom trhu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3060624  Dátum zverejnenia: 3.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac