Personalista

MECOM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Poľná 4, Humenné
Termín nástupu
01.02.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracuje s osobnými údajmi zamestnancov a zodpovedá za ich ochranu a utajenie,
- zodpovedá za prípravu a archivovanie pracovno – právnej dokumentácie,
- zodpovedá za agendu BOZP a PO
- zodpovedá za dodržiavanie termínov lekárskych prehliadok
- zodpovedá za vedenie evidencie a databázy (archívu) zamestnancov, vedie evidenciu a archiváciu osobných spisov zamestnancov,
- ovláda pracovno-právnu problematiku
- poskytuje poradenské informácie zamestnancom,
- prihlasuje a odhlasuje zamestnancov do poisťovní,
- zabezpečuje agendu ohľadom doplnkového dôchodkového poistenia
- komunikuje s externými organizáciami,
- spolupracuje na aktualizácii a realizácii zmien v pracovno-právnej oblasti

Záujemcovia nech reagujú na pozíciu cez aplikáciu "poslať životopis". Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.1.2017 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - expert
Mzdové účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, samostatnosť, identifikácia s firmou, ochota, precíznosť

Spoločnosť MECOM GROUP s.r.o. je členom CARNIBONA GROUP, ktorá je jedným z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
CARNIBONA patrí ku kľúčovým investičným projektom Penty, jednej z najväčších stredoeurópskych investičných spoločností, ktorá spravuje portfólio spoločností s celkovými tržbami 4,4 mld EUR (2012).

Víziou spoločnosti MECOM GROUP je stať sa preferovaným dodávateľom kvalitných mäsových výrobkov v strednej Európe a inšpirovať spotrebiteľov k príprave dobrého a chutného jedla.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Poľná 4
06601 Humenné

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Mária Bojková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810453   Dátum zverejnenia: 14.11.2016