Trade Marketing Asistent

MECOM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Eisteinova 23, Bratsilava, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na pozícii TM Asistenta zahŕňa najmä nasledovné činnosti :
- Podieľanie sa na plánovaní, príprave, realizácii a vyhodnocovaní trade marketingových aktivít
- Prináša inovatívne riešenia BTL komunikácie na trhu, brífuje dodávateľov a reklamné agentúry, koordinuje návrhy a interne konzultuje s ostatnými oddeleniami
- Práca na tvorbe a príprave komunikačných materiálov (POSM)
- Zodpovedný za exekutívnu časť projektov ako koordinácia práce a komunikácia s grafikmi, organizovanie práce hostesiek prostredníctvom agentúry, príprava
podkladov pre obchodný tím, plánovanie a realizácia eventov, operatívna práca v teréne a v kancelárii
- Prispievanie k rozvoju ziskovosti a efektívnosti značky na B2C a B2B úrovni ako aj v internom prostredí spoločnosti
- Riadenie zverených projektov pod dohľadom Trade marketing manažéra
- Funkčná podpora obchodného tímu a oddelenia KAM
- Dátový reporting z interných a externých zdrojov (tvorba reportov, trhová analýza, prezentácia)
- Zabezpečuje operatívnu podporu a pravidelný reporting Trade marketing manažérovi a Obchodnému riaditeľovi
- Zabezpečenie bezproblémového chodu Head Office v BA - 30% pracovného času (pokladňa, pošta, kancelárske potreby a pod)

telefón, notebook, parkovanie

Vyhovujúcemu kandidátovi ponúkame prácu v dynamickej spoločnosti, kde bude mať príležitosť učiť sa a rozvíjať v oblasti obchodu a marketingu. Pozícia nie je vhodná pre záujemcov so špecializovanou praxou 2 a viac rokov v danej oblasti. Maďarský jazyk nie je podmienkou ale výhodou.Spolu s CV a motivačným listom zašlite svoje platové očakávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Odhodlanie a chcieť sa učiť nové veci
- Analytické/kritické myslenie a riešenie problémov
- Chápanie obchodných aktivít a procesov
- Chápanie finančných aspektov
- Odolnosť voči stresu
- Systematický prístup a zmysel pre detail
- Orientácia na cieľ a presvedčovacie schopnosti
- Znalosť trhu v oblasti potravinárstva výhodou

Charakteristika/ história spoločnosti:
Slovenská spoločnosť MECOM bola členom skupiny Carnibona, ktorá sa stala jednou z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
V roku 2021 sme sa stali hrdou súčasťou potravinárskej spoločnosti Smithfield Foods, ktorá je globálnym lídrom na trhu v mäsospracujúcom priemysle. Spoločnosť podniká v potravinárstve pod mottom „Dobré jedlo. Zodpovedne.“ a stala sa jednou z popredných svetových vertikálne integrovaných mäsospracujúcich spoločností.
Akvizíciou skupiny do ktorej patrí aj naša spoločnosť MECOM posilňujú portfólio značiek a pokračujú v dlhodobej stratégii na európskom trhu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2294963  Dátum zverejnenia: 10.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou