Quality leader / Senior quality engineer - Nemecko

Mechanical HR s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie kvality v procese sériovej výroby pre automobilový priemysel
• Analýza reklamácii, interných nezhodných produktov
• Zodpovednosť za proces riadenie nezhodného produktu a kontrola kvality / riadenie skladu nezhodných produktov (Karanténa).
• Príprava reportov

Práca v nemeckej automobilovej spoločnosti
Nadpriemerné platové ohodnotenie
Zabezpečenie ubytovania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej a automobilovej výroby. Táto pozícia je priamo u klienta, v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Minimálne 3 roky skúsenosti na pozícií senior quality engineer
Znalosť ISO 9001, ISO TS 16949
Samostatnosť, zodpovednosť
Skúsenosti v rámci spracovania plechových dielov pre automobilový priemysel
Skúsenosti s vedením tímu - výhoda
Ochota pracovať priamo v Nemecku

Spoločnosť Mechanical HR, s.r.o. patrí do skupiny spoločnosti MECHANICAL DESIGN, ktorá už od roku 1999 ponúka konštrukčné služby v oblasti návrhu a vývoja dielov a výrobných zariadení pre automobilový priemysel a všeobecné strojárenstvo.
Mechanical HR, s.r.o. bola založená ako reakcia na rozširujúci sa dopyt zákazníkov po technických špecialistoch, za účelom poskytovania komplexných personálnych a inžinierskych služieb v oblasti strojárskeho a automobilového priemyslu. Zároveň spoločnosť poskytuje poradenstvo na podporu produktivity, efektivity a zvýšenia konkurencieschopnosti našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2523908  Dátum zverejnenia: 14.7.2016