CAD Konštruktér

Mechanical HR s.r.o.

Miesto práce
Česko, Nemecko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj a konštrukcia dielov v rámci automobilového priemyslu s ohľadom na funkčnosť a výrobnú realizovateľnosť (plastové diely, interiérové prvky v rámci automobilového priemyslu)
• riešenie tolerančných analýz (reťazcov)
• vypracovanie výkresovej dokumentácie jednotlivých dielov a zostáv
• podpora dodávateľov, zákazníkov

Zaujímavé platové ohodnotenie
Zaujímavá zahraničná skúsenosť (Česko, alebo Nemecko)
Možnosť ubytovania na služobnom byte

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti vývoja dielov v rámci automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie, manažérstvo kvality

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- prax s konštrukciou plastových dielov a/alebo interiérových prvkov v rámci automobilového priemyslu
- komunikatívna úroveň nemeckého jazyka alebo komunikatívna úroveň anglického jazyka. Výhodou je znalosť oboch jazykov.
- dobrá znalosť Catia V5, NX alebo PTC

Spoločnosť Mechanical HR, s.r.o. patrí do skupiny spoločnosti MECHANICAL DESIGN, ktorá už od roku 1999 ponúka konštrukčné služby v oblasti návrhu a vývoja dielov a výrobných zariadení pre automobilový priemysel a všeobecné strojárenstvo.
Mechanical HR, s.r.o. bola založená ako reakcia na rozširujúci sa dopyt zákazníkov po technických špecialistoch, za účelom poskytovania komplexných personálnych a inžinierskych služieb v oblasti strojárskeho a automobilového priemyslu. Zároveň spoločnosť poskytuje poradenstvo na podporu produktivity, efektivity a zvýšenia konkurencieschopnosti našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2407462  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou