Manager vstrekolisovne - Injection molding manager

Mechanical HR s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie a riadenie oddelenia vstrekolisovne, výroba a montáž plastových dielov
- Zabezpečenie kvality vyrábaných dielov a dodržiavania stanovených termínov
- Kontrola plnenia noriem
- Plánovanie a vedenie školení spolupracovníkov
- Príprava výrobnej dokumentácie (pracovných návodov, vyhodnocovanie odpadov…)
- Zabezpečovanie bezpečnosti práce vo výrobe
- Zabezpečovanie poriadku a čistoty vo výrobe

Zaujímavá práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá pôsobí vo výrobe plastových dielov pre automobilový priemysel
Príjemné pracovné prostredie
Nadpriemerné platové ohodnotenie

Zaujímavá práca v príjemnom prostredí v perspektívnej medzinárodnej spoločnosti v oblasti výroby plastových dielov pre automobilový priemysel

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť so sídlom v Stuttgarte, významný dodávateľ a líder trhu v oblasti vývoja a výroby plastových dielov palivových a chladiacich sústav pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie-strojárstvo, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Profesné skúsenosti z oblasti riadenia vstrekolisovne, automobilový priemysel výhodou
Dobré znalosti technológie lisovania plastov
Skúsenosti s riadením pracovníkov ( pohovory, motivácia, riešenie konfliktov,..)
Spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce a flexibilita
Organizačné schopnosti, orientácia na kvalitu
Znalosť normy ISO/TS 16 949, ISO 14 001
Skúsenosti v oblasti riadenia projektov, PFMEA, Controlplan, Flowchart, APQP, EMPB, SMED

Spoločnosť Mechanical HR, s.r.o. patrí do skupiny spoločnosti MECHANICAL DESIGN, ktorá už od roku 1999 ponúka konštrukčné služby v oblasti návrhu a vývoja dielov a výrobných zariadení pre automobilový priemysel a všeobecné strojárenstvo.
Mechanical HR, s.r.o. bola založená ako reakcia na rozširujúci sa dopyt zákazníkov po technických špecialistoch, za účelom poskytovania komplexných personálnych a inžinierskych služieb v oblasti strojárskeho a automobilového priemyslu. Zároveň spoločnosť poskytuje poradenstvo na podporu produktivity, efektivity a zvýšenia konkurencieschopnosti našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2398009  Dátum zverejnenia: 18.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou