Setter (Zoraďovač vstrekolisov) - práca len cez víkend za výhodných platových podmienok

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Miesto práce
Prílohy 83, okres Trnava
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavovanie parametrov vstrekolisov
  • spolupráca s nadriadenými v procese zlepšovania
  • zodpovednosť za udržiavanie efektívneho procesu vstrekovania plastov, za kvalitu výroby
  • výmena foriem a spúšťanie výroby
  • odstraňovanie kvalitatívnych a kvantitatívnych problémov procesu vstrekovania plastov

  • práca v medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť kariérneho postupu a zvyšovania kvalifikácie
  • jazykové kurzy

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Svoje CV zasielajte cez stránku profesia. Z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie Vám vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

  • Skúsenosti na pozícii Zoraďovač vstrekolisov podmienkou
  • Aktívny prístup k práci
  • Orientácia na výsledok
  • Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
  • Tímový hráč
  • Ochota pracovať len cez víkend za výhodných platových podmienok

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 23 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 2814907  Dátum zverejnenia: 23.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300