Vodič VZV

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
750 eur, po skúšobnej dobe 825 eur + 150 eur prémiová zložka k mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Nákladka a výkladka tovaru a materiálu
* zaskladňovanie
* manipulačné práce
* spolupráca pri inventúrach skladových zásob
* práca s informačným systémom
* práca na 3 zmeny

  • práca na hlavný pracovný pomer s dobou neurčitou
  • stravný lístok v hodnote 4 eurá (zamestnanec platí 1 euro) za každú odpracovanú zmenu
  • firemný atobus z Trnavy do firmy zdarma pred a po každej zmene
  • NEPOSKYTUJEME UBYTOVANIE
  • práca v medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť kariérneho postupu a zvyšovania kvalifikácie
  • možnosť rozvíjať svoju odbornú spôsobilosť

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte cez stránku profesia. Prípadne nás kontaktujte na telefónnych číslach: 033/3210822, mobil: 0903509126.
Ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pozíciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

PODMIENKOU je:
  • skúsenosti s prácou na VZV
  • platný preukaz na vysokozdvižný vozík minimálne
oprávnenie W1

OSTATNÉ:
  • ochota a chuť pracovať nadčas
  • aktívny prístup k práci

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 23 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 2814851  Dátum zverejnenia: 4.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 eur, po skúšobnej dobe 825 eur + 150 eur prémiová zložka k mzde