Elektrikár-údržbár

Mecaplast Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prílohy 83, Trnava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme samostatného a skúseného Elektrikára-údržbára, ktorého pracovnou náplňou bude:
• údržba zverených zariadení s technickými štandardami,
• dodržiavanie platných pracovných postupov,
• zodpovedá za plnenie plánu údržby na zverenom pracovisku,
• vykonávanie pravidelných kontrol určených zariadení a operatívne riešenie vzniknutých problémov,
• odstraňovanie drobných prevádzkových porúch a revíznych závad,
• pohotové plnenie požiadaviek týkajúcich sa bežnej údržby a opráv,
• dodržiava preventívnu údržbu podľa postupu (TPM),
• ďalšie pracovné činnosti a úlohy budú prideľované a vykonávané v zmysle pokynov nadriadeného pracovníka.

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- príležitosť byť pri vzniku nového výrobného závodu
- možnosť kariérneho postupu a zvyšovania kvalifikácie

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti z údržby z výrobnej spoločnosti
- Odborná činnosť na vykonávanie činnosti - elektrotechnik na riadenie činnosti a prevádzky podľa § 22 (§23) vyhl. 508/2009 Z.z. v znení neskorších zmien a doplnkov
- Aktívny prístup k práci
- Orientácia na výsledok
- Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
- Odolnosť voči stresu
- Flexibilita
- Tímový hráč
- Ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť Mecaplast Group je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 16 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Prílohy 83
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Kristína Jurčová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2727937   Dátum zverejnenia: 16.9.2016