Zoraďovač vstrekolisov

Mecaplast Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prílohy 83, Trnava
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-nastavovanie parametrov vstrekolisov
-spolupráca s nadriadenými v procese zlepšovania
-zodpovednosť za udržiavanie efektívneho procesu vstrekovania plastov, za kvalitu výroby
-výmena foriem a spúšťanie výroby
-odstraňovanie kvalitatívnych a kvantitatívnych problémov procesu vstrekovania plastov

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- príležitosť byť pri vzniku nového výrobného závodu
- možnosť kariérneho postupu a zvyšovania kvalifikácie

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti na pozícii Zoraďovač vstrekolisov podmienkou
- Aktívny prístup k práci
- Orientácia na výsledok
- Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
- Tímový hráč
- Ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť Mecaplast Group je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 16 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Prílohy 83
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Kristína Jurčová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2727907   Dátum zverejnenia: 16.9.2016