Media Trainee

MEC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných kolegov - študentov, ktorí nám pomôžu pri každodennom mediálnom plánovaní reklamného priestoru v Digital a Outdoor médiách.

Máš šancu osvojiť si:
DIGITAL: výpomoc pri plánovaní a reportingu display, video aj performance kampaní, dohliadanie a spracovanie buzz monitoringu.
OOH: výpomoc pri plánovaní a nákupe outdoor kampaní, spolupráca na zavedení plánovania outdooru s uplatením exaktného merania.

Získaš prístup k zdrojom a informáciám z oblasti mediálneho plánovania, ktoré môžeš využiť pri svojom štúdiu (seminárne práce, prezentácie, ročníkové práce atď.) a samozrejme aj v budúcnosti, ak sa v tejto oblasti nájdeš.

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám svoje CV. Tešíme sa na stretnutie!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2017 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, management, médiá

Stačí ak si študentom/kou 4. alebo 5. ročníka VŠ a máš základné skúsenosti s MS Excel, záujem o aktuálne dianie v médiách/marketingu a chuť sa sebarealizovať.

Medzinárodná mediálna agentúra MEC Slovakia s.r.o. je vlastnená najväčším komunikačným holdingom na svete, spoločnosťou WPP. Agentúra MEC je skutočným nadšencom pre komunikačné plánovanie a dobré mediálne stratégie, pre efektívnu aktiváciu spotrebiteľov, a vôbec pre digitálne aj nedigitálne média. MEC Slovakia existuje pre a vďaka svojim klientom, ku ktorým patria známe nadnárodné a významné lokálne spoločnosti.

Tešíme sa na Vaše CV!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

CBC I, Karadžičova 8
821 08 Bratislava
ID: 2684693   Dátum zverejnenia: 20.4.2017