Skladový operátor na nízkozdvižnom vozíku s potravinami. Fixný nástup 29.06.2016 !

MDK Gesellschaft für Sicherheit und Service mbH

Miesto práce
Erfurt, Nemecko
Termín nástupu
29.06.2016
8.60 €-12.00 €/hodina +Výkonnostne prémie . ,50% nedeľa ,100% sviatok.Možnosť nadčasou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do veľkoskladu s potravinami pri meste Erfurt obsadzujeme väčší počet pracovníkov.
Každý pracovník je zaškolení na pozíciu pickera .
Absolvuje bezplatný kurz na nízkozdvižný vozík a pravidelný kurz nemeckého jazyka.
Príprava a kompletizácia objednávky podľa zadania – pikovanie tovaru
- triedenie, balenie, kontrola, zaraďovanie tovaru na sklad, výdaj tovaru.
Prijímame aj bez praxe spoločnosť pre ktorú budete pracovať ,Vás zaškolí na uvedenú pozíciu .
Termín nástupu je fixný .
Práca je fyzicky náročná .
Zdvíhanie ťažkých predmetov .

Pracujete na nemeckú pracovnú zmluvu .
Slovenský a česky kolegovia už pracujú v skladoch a radi Vám na začiatku pomôžu v práci.
Po zapracovaní mate možnosť pracovať ako kmeňoví zamestnanec.
Plat od 8.60 €-12.00 €/hodina + výkonnostné odmeny a prémie .
Ubytovanie zabezpečené v penziónoch alebo v rodinných domoch od 225 € -250 € osoba podľa pracovného zaradenia.
Ubytovanie je uhradene dopredu platí sa až s prvej výplaty.
Ubytovanie je plne zariadene aj s internetom !
Slovensky personalisti priamo v sídle spoločnosti MDK Erfurt .
Vieme Vám rýchlo zabezpečiť zamestnanie po dohode s Vami.
Možnosť zdokonalenia sa v nemeckom jazyku
Možnosť záloh po odpracovanom týždni.
Mzda je vyplatená 15 dňa v mesiaci na účet.

V prípade záujmu zašlite nám svoj životopis v Nemeckom jazyku s fotografiou na dole uvedený email.
Alebo nás kontaktujte na dole uvedenom telefónnom čísle a dohodnite si termín nástupu !
Vlastne auto je podmienkou slúži na dopravu do zamestnania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Veľkosklad potravín.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vlastne auto je podmienkou slúži na dopravu do zamestnania !

Spoločnosť MDK pre bezpečnosť a Service mbH bola založená v roku 2003 . Ktorá sa zaoberá zamestnávanim dočasných pracovníkov v Erfurte . Naša spoločnosť sa špecializuje na zamestnanie v potravinárskom a automobilovom priemysle v Durínsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2619425  Dátum zverejnenia: 22.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8.60 €-12.00 €/hodina +Výkonnostne prémie . ,50% nedeľa ,100% sviatok.Možnosť nadčasou